آموزش فارسی انیمیشن معماری و تکنیک پست پروداکشن

این پکیج مختص مهندسان معماری و عمران و شهرسازی می باشد. مدت زمان یادگیری و حرفه ای شدن : نهایت 3 روز

.

آموزش فارسی انیمیشن معماری
سلام و عرض ادب خدمت مهندسین عزیز . بنده مهدی زارعی هستم مدرس نرم افزار های تخصصی معماری ، در زیر توضیح مختصری در ارتباط با آموزش های پکیج بیان می کنم .

بخش اول : انیمیشن با نرم افزار اسکچاپ و Twinmotion
Twinmotion یک نرم افزار تخصصی در زمینه RealTime Visualization و 3D Immersion بحساب میاد و که بیشترین استفاده رو در بخش های معماری، شهرسازی، فضاسازی، نمای داخلی، ساختمان سازی و … داره. یعنی به زبان ساده تر اینکه اگر شما یک معمار هستید این نرم افزار میتونه به ساده ترین شکل ممکن به شما در ساخت فضاهای سه بعدی ریل تایم و انیمیشن کمک کنه و در نهایت شما میتونید از طرح خودتون یک ارائه و پرزنت حرفه ای و گرافیکی داشته باشید.

بخش دوم : تکنیک استفاده از پلاگین های مختلف در جهت طراحی سه بعدی یک منطقه (zone) و فضای سبز (آموزشی فوق الاده مختض شهرسازان عزیز) پیشنهاد می کنم مشاهده بفرمایید.

بخش سوم : برخی تکنیک های پست پروداکشن مثل : پست پروداکشن سکشن – سه بعدی کردن نقشه گوگل ارث در فتوشاپ و پست پروداکشن کردن آن – پست پروداکشن ویلا و رندر آن در محیط فتوشاپ ووو…

آموزش فارسی انیمیشن معماری


.آموزش فارسی انیمیشن معماری

آموزش فارسی انیمیشن معماری
آموزش فارسی انیمیشن معماری یادگیری در 3 روز

بخش اول : آموزش فارسی انیمیشن سازی با نرم افزار Sketchup و ‏‏Twinmotion

بخش اول پکیج آموزشی : انیمیشن سازی .
تا به این لحظه همه دانشجویان و مهندسان می بایست برای انیمیشن سازی معماری با 3Ds max یک سیستم حداقل 10 تا 15 میلیونی خریداری می کردند و برای یادگیری انیمیشن حداقل 1 سال زمان صرف می کردند و برای ساخت یک انیمیشن 1 دقیقه ای باید سیستم خود را 5 شبانه روز روشن می گذاشتند و این رویه خیلی گرون و زمان بر و خطر سوختن cpu بسیار بالا بود .
ولی با آمدن آموزش انیمیشن سازی استاد زارعی با نرم افزار Twinmotion معجزه ای در زمینه انیمیشن سازی رخ داد و دیگر نیاز نیست 5 شبانه روز سیستم خود را برای رندر گرفتن روشن بگذارید شما با استفاده از آموزش های پکیج یاد خواهید گرفت چطور در عرض چند ساعت انیمیشن ساز حرفه ای شوید و چگونه پروژه های معماری خود را در کمتر از 2 ساعت به انیمیشن با کیفیت تبدیل کنید حتی با ضعیف ترین سیستم ها نیز می توانید با Twinmotion انیمیشن معماری بسازید.

بخش دوم : آموزش فارسی مدلسازی سریع یک منطقه یا zone با نرم افزار Sketchup مختص شهرسازان

بخش دوم پکیج آموزشی : طراحی و مدلسازی zone شهری.
یکی از مشکلات مهندسان معماری و شهرسازی در زمینه مدلسازی یک (zone یا منطقه) می باشد. چون مدلسازی یک منطقه شهری بسیار زمان بر است به همین خاطر تا به امروز با کندی سرعت در مدلسازی مواجه بودین ولی در پکیج آموزشی تصمیم گرفتیم چند پلاگین و روش و تکنیک را آموزش دهیم که زمان مدلسازی یک منطقه بجای اینکه یک هفته زمان شما را بگیرید براحتی در عرض 2 ساعت یک منطقه را با استفاده از تکنیک ها و پلاگین های استاد زارعی مدلسازی کنید. وقتی شما با 2 ساعت می توانید یک پروژه عظیم را مدلسازی کنید در نتیجه تعداد پروژه های بیشتری نیز می توانید در عرض یک هفته ارایه کنید.(عکس های زیر جنبه نمایشی دارد)

آموزش فارسی پست پروداکشن معماری دز فتوشاپ
shadow
آموزش فارسی پست پروداکشن معماری دز فتوشاپ
shadow
آموزش فارسی پست پروداکشن معماری دز فتوشاپ
shadow

بخش سوم : تکنیک های پست پروداکشن و آموزش طراحی فضای سبز و جنگل با اسکچاپ

بخش سوم پکیج آموزشی : پست پروداکشن و طراحی درخت و جنگل در Sketchup.
اصولا اکثر مهندسان معمار و شهرساز در زمینه پست پروداکشن بازار کاری مشکل دارند در این پکیج تصمیم گرفتیم هم به بحث پست پرو کردن ویلا بپردازیم و هم به بحث نحوه پست پرو کردن برش معماری بپردازیم و هم روش های سه بعدی کردن نقشه های گوگل در فتوشاپ را آموزش دهیم.
از طرفی در بخشی دیگری از آموزش ها, روش ساخت درخت واقعی در اسکچاپ و گرفتن رندر واقعی از ان را آموزش می دهیم چون 90% طراحی مهندسان شهرسازی دارای درخت می باشد در نتیجه بوجود آوردن و ساخت درخت طبیعی در رندر اسکچاپ خیلی کمک میکنه به واقعی تر جلوه دادن رندرها…(عکس های زیر جنبه نمایشی دارد)

 آموزش فارسی مدلسازی فضای سبز اسکچاپ و ویری
shadow
 آموزش فارسی مدلسازی فضای سبز اسکچاپ و ویری
shadow
 آموزش فارسی مدلسازی فضای سبز اسکچاپ و ویری
shadow
آموزش فارسی تکنیک های پست پروداکشن معماری
آموزش فارسی تکنیک های پست پروداکشن معماری مختص بازار کار
shadow

نظرات برخی مشتریان بعد از دیدن پکیج انیمیشن استاد زارعی

آموزش فارسی انیمیشن معماری , آموزش تکنیک های پست پروداکشن , انیمیشن معماری, پست پروداکشن, آموزش طراحی فضای سبز, آموزش طراحی سه بعدی جنگل ,معماری , آموزش شهرسازی,آموزش معماری ,مدلسازی شهرک , مهدی زارعی ,استاد مهدی زارعی,انیمیشن استاد زارعی,آموزش استاد زارعی, آموزش انیمیشن twinmotion 2016 ,آموزش معماری Twinmotion,آموزش شهرسازی نرم افزار Twinmotion,twinmotion , رندر twinmotion , نورپردازی در نرم افزار توین موشن, ریل تایم Twinmotion ,آموزش انیمیشن با اسکچاپ , اسکچاپ انیمیشن, آموزش اسکچاپ شهرسازی,نرم افزاری معماری اسکچاپ, آموزش طراحی فضای شهری , آموزش landscape

.آموزش فارسی انیمیشن معماری

.آموزش فارسی انیمیشن معماری

آموزش فارسی انیمیشن معماری