شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات گروه شهر معماران

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی استاد زارعی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مرجع تخصصی اسکچاپ هنگام استفاده از ویدئوهای رسانه تصویری و فایل های دانلودی و سایر خدمات ارائه شده توسط مرجع تخصصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مرجع تخصصی اسکچاپ است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرجع تخصصی اسکچاپ از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرجع تخصصی اسکچاپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مرجع تخصصی اسکچاپ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 • *- کلیه محصولات ویدیویی به صورت دانلودی هستند و فقط بر روی کامپیوتر قابل اجراست (به خاطر صرفه جویی در زمان و استفاده فوری هنرجو)
 • *- عودت وجه در صورت مشکل دار بودن آموزش تا قبل از ارسال کدفعالسازی امکان پذیر هست.پس از ارسال کد فعالسازی توسط تیم پشتیبانی عودت وجه امکان پذیر نیست. (منظور از مشکل معیوب بودن آموزش است.)
 • *- وقتی آموزش بر روی سیستم فعال شد و بدرستی نمایش داد، اگر پس از مدتی کاربر نرم افزاری نصب نماید و یا تغییری در ویندوز اعمال کند که باعث شود فیلم ها نمایش ندهد کاربر موظف هست ویندوز را مجدد تعویض نماید تا مشکل برطرف شود . اگر هنگام خرید کاربر با این مشکل مواجه شود تیم پشتیبانی در جهت رفع ان اقدام میکند و در صورتی که فیلم ها پخش نشدند وجه پکیج در همان روز خرید برای کاربر عودت میخورد .
 • *- در صورتی که ویندوز و سخت افزار مشتری با مشکل مواجه باشد باید در جهت رفع آن اول اقدام نماید سپس آموزش ها را بر روی سیستم خود فعال نماید و اگر این رویه رعایت نشود و نتوانست آموزش ها را ببینید هیچ وجهی عودت دادده نمیشود.
 • *- پکیج های آموزشی ارسال شده و دانلودی از نظر فیزیکی 100% سالم بوده و خریدار فرصت دارد در مدت 24 ساعت بعد از ارسال ، پکیج را تست و اجرا نماید و در صورت وجود مشکل تیم پشتیبانی را در جریان قرار دهد تا با وصل شدن مشکل را بر طرف نمایند و اگر برطرف نشد در صورت نارضایتی وجه عودت داده میشود اما پس از گذشت یک هفته، درصورتی که مشتری اطلاع ندهد وجهی عودت داده نمی شود.
 • *- محصولات سایت دارای توضیحات و سرفصل میباشد و قبول قوانین هنگام خرید به منزله آن است که مشتری با دیدی باز اقدام به خرید کرده و از کلیه محتویات محصول با خبر است . لذا پس از خرید و فعالسازی محصول مشتری بر اساس سرفصلایی که درون سایت قرار گرفته از آموزش بهره میبرد و نمی تواند فراتر از سرفصلای سایت انتظار داشته باشد و ادعای عودت وجه کند.
 • *- درصورتی که محصول آموزشی به دست کاربر برسد و کاربر قبل از فعال کردن محصول، منصرف از دیدن آموزش شود 10% هزینه از کاربر کسر می گردد و مابقیه هزینه به کاربر برگشت می خورد. به همین منظور قبل از اقدام به خرید کلیه سرفصل ها مشاهده نمایید سپس با دید باز اقدام به خرید نمایید. پس از فعالسازی پکیج ، با توجه به اینکه کلیه سرفصل ها درون سایت ذکر شده و کاربر با دید باز خرید انجام داده  است امکان عودت وجه امکان پذیر نمی باشد.
 • *- ساعات پاسخگویی ایمیلی جهت فعالسازی مجموعه های آموزشی توسط تیم پشتیبانی روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 14-16 و 22-24 میباشد.و در روزهای پنج شنبه و جمعه فقط در ساعات 22-24 شب کدهای فعالسازی ارسال می گردد.
 • *- پکیج های آموزشی تک کاربره می باشد یعنی کاربر می تواند روی یک سیستم به صورت نامحدود استفاده نماید .
 • *-پشتیبانی محصولات و سوالات فقط و فقط از طریق ایمیل و تلگرام می باشد و از برقراری هرگونه تماس با استاد زارعی و سایر همکاران خودداری نمایید. کدهای فعالسازی فقط برای ایمیل خریدار ارسال میشود به هر دلیلی ایمیلتان پاک گردید و یا فراموش شود کاربر موظف هست هزینه ای مجدد برای لایسنس پرداخت نماید.
 • *- آموزش تک کاربره هست و بر روی یک سیستم به صورت نامحدود فعال میشود و با نصب و تعویض ویندوز مشکلی ندارد . در صورت خرید سیستم جدید فاکتور فروش مهرشده را برای ما ایمیل میکنید و پس از غیر فعالسازی بر روی سیستم قدیمی می توانید بر روی سیستم جدید فعال کنید.
 • *- طبق قوانین مندرج شده در سایت فعالسازی محصولات به صورت آنلاین و فقط و فقط توسط ایمیل خرید صورت میگیرد.
 • *- کاربر (خریدار) موظف هست تا زمانی که میخواهد آموزش را ببیند ایمیل خود را حفظ نماید.
 • *- مسئولیت هرگونه پاک شدن ایمیل بر عهده مشتری است و ارسال ایمیل جدید و درخواست فعالسازی بر اساس ایمیل جدید به معنای مشتری جدید محسوب میشود و شامل هزینه است.
 • *- نهایت پشتیبانی هر محصول آموزشی یکسال میباشد و خدمات پشتیبانی شامل پک های آموزشی منقضی شده نمی باشد و اگر هنرجو در چند ماهه اول تهیه محصول آموزشی نیازی به خدمات پشتیبانی نداشته باشد اگر به هر دلیلی پس از چند سال انتظار پشتیبانی محصولات منقضی شده داشته باشد چنین خدماتی امکان پذیر نمی باشد . پس اگر کاربر در طول یکسال بدون مشکل آموزش ها را مشاهده کرده باشد و به هر دلیلی بعد از چند سال برای مشاهده آموزش های منقضی شده به مشکل بخورد مسئولیت بر طرف کردن مشکل با خوده کاربر هست چون آموزش ها هنگام خرید بدرستی بر روی سیستم کاربر (هنرجو ) نمایش داده میشده است و کلا محصولات منقضی شده شامل خدمات پشتیبانی نمی باشد.
 • *- محصولات آموزشی پیش فروش شده اصولا بین 1 الی دو ماه زمان میبرد که تمام جلساتشان به اتمام برسد و بر اساس پیشرفت ساخت،  برای خریداران ارسال میشود (جزییات هر محصول و تاریخ دقیق ارائه آن در صفحه همان محصول اطلاع رسانی میشود .)
 • *- کاربرانی که محصول پیش فروش را خریداری کرده اند باید بر اساس زمان تعریف شده در صفحه محصول منتظر مابقی آموزش بمانند و اگر به هر نحوی منصرف شوند وجهی به آنها عودت داده نمیشود ولی اگر قبل از مشاهده آموزش اقدام نمایند وجه به صورت کامل به آنها عودت داده میشود.
 • *-مشتری موظف هست بعد از خرید محصول آموزشی از آن مراقبت نماید و در صورتی که پس از تهیه محصول به هر دلیلی محصول را گم کند برای دریافت مجدد محصول 10% از هزینه کل از کاربر دریافت می شود و محصول مجدد ارسال میشود .
 • *- پک های جامعی که درون سایت بفروش میرسد چون ترکیبی از دو یا سه مجموعه آموزشی هستند اگر به هر دلیلی یکی از مجموعه های درون پک جامع به کل تغییر کند و مشتری بعد از چند ماه و یا چند سال درخواست پکیج جدید کند باید هزینه بخش جدید را به طور کامل پرداخت نماید و بخش هایی که قبلا تهیه کرده است و سرفصل های آن در سایت موجود است را به صورت رایگان دریافت کند و اگر پکیج به طور کامل تغییر کند مشتری نمی تواند بعد از چند سال درخواست پک جدید ارائه شده کند چون پک قبلی محتویاتی دیگر داشته که منقضی شده و مسئولیت حفظ و نگهداری محصول با مشتری بوده است و پک جدید با سرفصل های جدید می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام(ثبت اطلاعات هنگام خرید انلاین) درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرجع تخصصی اسکچاپ اقدام کند.
همچنین از آنجا که مرجع تخصصی اسکچاپ یک وب‌سایت خدماتی و فروشگاهی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.