شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات گروه شهر معماران

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی استاد زارعی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مرجع تخصصی اسکچاپ هنگام استفاده از ویدئوهای رسانه تصویری و فایل های دانلودی و سایر خدمات ارائه شده توسط مرجع تخصصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مرجع تخصصی اسکچاپ است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مرجع تخصصی اسکچاپ از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مرجع تخصصی اسکچاپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مرجع تخصصی اسکچاپ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
*- عودت وجه در صورت مشکل دار بودن آموزش تا قبل از ارسال کدفعالسازی امکان پذیر هست.پس از ارسال کد فعالسازی توسط تیم پشتیبانی عودت وجه امکان پذیر نیست. (منظور از مشکل معیوب بودن آموزش است.)
*- در صورتی که ویندوز و سخت افزار مشتری با مشکل مواجه باشد باید در جهت رفع آن اول اقدام نماید سپس آموزش ها را بر روی سیستم خود فعال نماید و اگر این رویه رعایت نشود و نتوانست آموزش ها را ببینید هیچ وجهی عودت دادده نمیشود.
*- پکیج های آموزشی ارسال شده و دانلودی از نظر فیزیکی 100% سالم بوده و خریدار فرصت دارد در مدت یک هفته بعد از ارسال ، پکیج را تست و اجرا نماید و در صورت وجود مشکل تیم پشتیبانی را در جریان قرار دهد تا با وصل شدن مشکل را بر طرف نمایند و اگر برطرف نشد در صورت نارضایتی وجه عودت داده میشود اما پس از گذشت یک هفته، درصورتی که مشتری اطلاع ندهد وجهی عودت داده نمی شود.
*- محصولات سایت دارای توضیحات و سرفصل میباشد و قبول قوانین هنگام خرید به منزله آن است که مشتری با دیدی باز اقدام به خرید کرده و از کلیه محتویات محصول با خبر است . لذا پس از خرید و فعالسازی محصول مشتری بر اساس سرفصلایی که درون سایت قرار گرفته از آموزش بهره میبرد و نمی تواند فراتر از سرفصلای سایت انتظار داشته باشد و ادعای عودت وجه کند.

*- درصورتی که محصول آموزشی به دست کاربر برسد و کاربر قبل از فعال کردن محصول، منصرف از دیدن آموزش شود 10% هزینه از کاربر کسر می گردد و مابقیه هزینه به کاربر برگشت می خورد. به همین منظور قبل از اقدام به خرید کلیه سرفصل ها مشاهده نمایید سپس با دید باز اقدام به خرید نمایید. پس از فعالسازی پکیج ، با توجه به اینکه کلیه سرفصل ها درون سایت ذکر شده و کاربر با دید باز خرید انجام داده  است امکان عودت وجه امکان پذیر نمی باشد.
*- ساعات پاسخگویی ایمیلی جهت فعالسازی مجموعه های آموزشی توسط تیم پشتیبانی روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 14-16 و 22-24 میباشد.و در روزهای پنج شنبه و جمعه فقط در ساعات 22-24 شب کدهای فعالسازی ارسال می گردد.

*- پکیج های آموزشی تک کاربره می باشد یعنی کاربر می تواند روی یک سیستم به صورت نامحدود استفاده نماید .

پس از فعالسازی محصول آموزشی فولدر آموزش را نه جابجا و نه تغییر نام دهید . در صورت غیر فعال شدن آموزش ، هنرجو باید تیکتی ارسال نماید و دلیل را ذکر کند  تیم پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن با راهنمایی هنرجو مشکل را حل می کند.

*-پشتیبانی محصولات و سوالات فقط و فقط از طریق ایمیل و تلگرام می باشد و از برقراری هرگونه تماس با استاد زارعی و سایر همکاران خودداری نمایید.

*- آموزش تک کاربره هست و بر روی یک سیستم به صورت نامحدود فعال میشود و با نصب و تعویض ویندوز مشکلی ندارد . در صورت خرید سیستم جدید فاکتور فروش مهرشده را برای ما ایمیل میکنید و پس از غیر فعالسازی بر روی سیستم قدیمی می توانید بر روی سیستم جدید فعال کنید.

*- طبق قوانین مندرج شده در سایت فعالسازی محصولات به صورت آنلاین و فقط و فقط توسط ایمیل خرید صورت میگیرد.
*- کاربر (خریدار) موظف هست تا زمانی که میخواهد آموزش را ببیند ایمیل خود را حفظ نماید
*- مسئولیت هرگونه پاک شدن ایمیل بر عهده مشتری است و ارسال ایمیل جدید و درخواست فعالسازی بر اساس ایمیل جدید به معنای مشتری جدید محسوب میشود و شامل هزینه است.

*- محصولات آموزشی پیش فروش شده اصولا بین 1 الی دو ماه زمان میبرد که تمام جلساتشان به اتمام برسد و بر اساس پیشرفت ساخت،  برای خریداران ارسال میشود (جزییات هر محصول و تاریخ دقیق ارائه آن در صفحه همان محصول اطلاع رسانی میشود .)

*- کاربرانی که محصول پیش فروش را خریداری کرده اند باید بر اساس زمان تعریف شده در صفحه محصول منتظر مابقی آموزش بمانند و اگر به هر نحوی منصرف شوند وجهی به آنها عودت داده نمیشود ولی اگر قبل از مشاهده آموزش اقدام نمایند وجه به صورت کامل به آنها عودت داده میشود.

*-مشتری موظف هست بعد از خرید محصول آموزشی از آن مراقبت نماید و در صورتی که پس از تهیه محصول به هر دلیلی محصول را گم کند برای دریافت مجدد محصول 10% از هزینه کل از کاربر دریافت می شود و محصول مجدد ارسال میشود .

*- پک های جامعی که درون سایت بفروش میرسد چون ترکیبی از دو یا سه مجموعه آموزشی هستند اگر به هر دلیلی یکی از مجموعه های درون پک جامع به کل تغییر کند و مشتری بعد از چند ماه و یا چند سال درخواست پکیج جدید کند باید هزینه بخش جدید را به طور کامل پرداخت نماید و بخش هایی که قبلا تهیه کرده است و سرفصل های آن در سایت موجود است را به صورت رایگان دریافت کند و اگر پکیج به طور کامل تغییر کند مشتری نمی تواند بعد از چند سال درخواست پک جدید ارائه شده کند چون پک قبلی محتویاتی دیگر داشته که منقضی شده و مسئولیت حفظ و نگهداری محصول با مشتری بوده است و پک جدید با سرفصل های جدید می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام(ثبت اطلاعات هنگام خرید انلاین) درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مرجع تخصصی اسکچاپ اقدام کند.
همچنین از آنجا که مرجع تخصصی اسکچاپ یک وب‌سایت خدماتی و فروشگاهی است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مرجع تخصصی اسکچاپ استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مرجع تخصصی اسکچاپ ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مرجع تخصصی اسکچاپ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
توجه داشته باشید که 5000 تنها شماره‌‌هایی است که مرجع تخصصی اسکچاپ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مرجع تخصصی اسکچاپ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مرجع تخصصی اسکچاپ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Architect.decoration@gmail.com اطلاع دهید. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه مرجع تخصصی اسکچاپ را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود دارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
مرجع تخصصی اسکچاپ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مرجع تخصصی اسکچاپ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مرجع تخصصی اسکچاپ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://sketchup-pro.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت https://sketchup-pro.ir هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://sketchup-pro.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.مرجع تخصصی اسکچاپ به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت مرجع تخصصی اسکچاپ به وسیله ارسال کد پیگیری از طریق پیام کوتاه ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. مرجع تخصصی اسکچاپ همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت مرجع تخصصی اسکچاپ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مرجع تخصصی اسکچاپ محفوظ است.مرجع تخصصی اسکچاپ در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت مرجع تخصصی اسکچاپ می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
– امکان پرداخت در محل برای سفارش‌ها وجود ندارد و کاملا خرید در مرجع تخصصی اسکچاپ آنلاین صورت میگیرد.

خسارت در هنگام حمل و نقل
مرجع تخصصی اسکچاپ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مرجع تخصصی اسکچاپ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مرجع تخصصی اسکچاپ اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش مرجع تخصصی اسکچاپ ارسال شود.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:
1- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
2- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
3- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
4- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
5- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
6- “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
7- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
8- تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
9- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
10- کاربران در نظر داشته باشند که مرجع تخصصی اسکچاپ، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و مرجع تخصصی اسکچاپ مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

نمایندگی
مرجع تخصصی اسکچاپ در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی مرجع تخصصی اسکچاپ اطلاع دهید.

مرجع تخصصی اسکچاپ خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.